Що робити, аби зуби не псувалися ?

Часто можна почути, як деякі люди клянуть спадковість і особливості власного організму, оскільки їх зуби починають буквально сипатися у роті. Поспілкувавшись з провідними стоматологами країни, ми знайшли п’ять ключових причин випадання і хвороб зубів.

Якщо ці причини усунути, ваша посмішка залишиться чарівною.

Їжте тверду їжу

З самого дитинства багато батьків “бережуть” зуби своїх дітей, натираючи на терці моркву або яблуко, подрібнюють усе жорстке і тверде. Фахівці вважають, що це велика помилка, що згодом призводить до проблем із зубами, оскільки зуби не отримують необхідне навантаження. Навіть пломбовані зуби вимагають “тренувань” у вигляді пережовування жорсткої їжі – в цьому особливість будови нашого апарату. Якщо ж з часом вам встановили зубні імпланти, то це теж не привід переходити на якесь щадне пережовування, оскільки сучасні технології з імплантації зубів в Києві зробили крок далеко уперед, і надійність матеріалів дозволяє після втручання зберегти пацієнтові здатність нормально харчуватися.

Вибирайте зубну пасту

Не купуйте перший тюбик, що попався, і не довіряйте телевізійній рекламі. Перш ніж вибрати зубну пасту, обов’язково проконсультуйтеся із стоматологом, який визначить тип ваших зубів, стан емалі і ясен, і призначить засіб, який буде не лише косметичним, але і з реальним лікувальним ефектом.

Жуйка не шкідлива

Насправді, жувальна гумка, що не містить цукру, сприятливо позначається на гігієні ротової порожнини і цілком підходить для вживання впродовж робочого дня, ефективно позбавляючи зубні щілини від залишків їжі. Небезпеку несе лише та жуйка, що містить надлишок цукру – її жування призводить до карієсу. Ніяких обмежень стосовно жування гумки не роблять і в стоматологіях, де проводять імплантацію зубів.

Вставляйте зуби одразу

Не треба чекати, доки частина зубів стане непридатною, якщо ви втратили один зуб. Протезування зубів допомагає уникнути подальших проблем у вигляді розхитування інших зубів, порушення прикусу, швидкого зносу зубів.

У приватній клініці “Оксфорд Медікал” імплантація зубів здасться дрібницею, процедура абсолютно безболісна. Кращі стоматологи клініки мають багаторічний досвід по імплантації зубів в Україні, і вже тисячі наших співвітчизників змінили своє життя на краще завдяки їх професіоналізму і майстерності.

Використайте щітку за призначенням

Чистить зуби правильно – від “червоного” до “білого”. Тобто, від ясен до вершини зуба. По-перше, це необхідно для успішного очищення зубів від залишків їжі. По-друге, це не призведе до травмування ясен. По-третє – профілактує запальні хвороби ясен. У клініці імплантації зубів після стоматологічного втручання також рекомендують регулярно дотримуватися гігієни ротової порожнини, оскільки імпланти теж потребують догляду.

Харчуйтеся правильно

Повноцінне харчування з великим вмістом фтору сприятливо позначається на посмішці. Здорові зуби “люблять” молоко, кефір, ряжанку, сметану, сир, сир, рибу і петрушку – в цих продуктах містяться необхідні мікроелементи.

Будьте здорові!

КНП "Міська стоматологічна поліклініка № 3" ХМР

3_stomat@ukr.net