ПРО НАС

Комунальне некомерційне підприємство «Міська стоматологічна поліклініка № 3» Харківської міської ради

Харківська область, м. Харків, проспект Петра Григоренка, 9/1
E – mail: 3_stomat@ukr.net
Код ЄДРПОУ 23911856

Комунальне некомерційне підприємство « Міська стоматологічна поліклініка № 3» Харківської міської ради спеціалізований лікувально-профілактичний заклад в якому забезпечують всі види спеціалізованої стоматологічної допомоги дорослому та дитячому населенню Немишлянського району та інші громадяни – за особистими заявами і направленням інших лікувальних закладів згідно чинного законодавства України.

Чисельність закріпленого населення становить:

 • дорослого – 108806;
 • дитячого – 15884.

Запис на лікування у Комунальному некомерційному підприємстві « Міська стоматологічна поліклініка № 3» Харківської міської ради здійснюється шляхом само запису, за телефоном 725-10-14 через реєстратуру та безпосередньо у лікаря.

Основна мета закладу – здійснення медичної практики, а також забезпечення і задоволення потреб населення у спеціалізованої стоматологічної лікувально-профілактичний допомозі, в тому числі невідкладною стоматологічною допомогою прикріпленого населення в умовах установи та дому.

В поліклініці працюють:

 • керівники – 2;
 • лікарів стоматологів-терапевтів – 31;
 • лікарів стоматологів-хірургів – 5;
 • лікарів стоматологів-дитячих – 8;
 • лікарів стоматологів-ортопедів – 14;
 • зубних техніків – 18.

Планова потужність поліклініки 152 відвідування в зміну. Поліклініка має першу акредитаційну категорію (Сертифікат – Серія МЗ № 001603 від 27.04.2018 року. Ліцензія МОЗ України № 07/1010-М від 10.10.2018р. Наказ МОЗ України від 10.10.2018р. № 1995).

Структура поліклініки:

 • 2 стоматологічних терапевтичних відділення з виділеним хірургічним прийомом;
 • дитяче відділення з виділеним прийомом;
 • ортопедичне відділення з ортопедичним прийомом;
 • кабінет ургентної допомоги.

Поліклініка розташована на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку, збудована по індивідуальному проекту.

Комунальне некомерційне підприємство « Міська стоматологічна поліклініка № 3» Харківської міської ради є правонаступником усіх майнових и немайнових прав, обов’язків комунального закладу хорони здоров`я «Харківська міська стоматологічна поліклініка № 3».

Відповідні дані внесені до Единого державного реєстру юридичних осіб, та громадських формувань.

У своїй діяльності комунальне некомерційне підприємство « Міська стоматологічна поліклініка № 3» Харківської міської ради керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, документами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Актами Президента України, нормативними та методичними документами Міністерства охорони здоров`я України, Рішеннями Харківської міської ради та її виконавчого комітету, наказами Департаменту охорони здоров`я Харківської міської ради, Статутом та іншими нормативними актами.

КНП "Міська стоматологічна поліклініка № 3" ХМР

3_stomat@ukr.net